G A Z I Y A Z L M

Yükleniyor

Artık TV izleyen insan kaldı mı? bu çok önemli bir soru insanlar artık tv programları değil tamamen Youtube videoları izliyorlar ve bu oran her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden Youtube reklamlarına öncelik vermeniz ve insanların ilgisini çeken videolar ile güzel bir karşılama yapabilirsiniz. Gaziantep Youtube reklamları üzerine hizmet sağlayan tek firma olmamız çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Günümüzde çok fazla Youtube videoları izliyor ve haliyle YouTube üzerinde mükemmel kampanyalar oluşturabiliriz.

youtube reklamları

Gaziantep YouTube Reklamları ile Fazlasını Yakalayın

Gaziantep YouTube reklamları ile reklamınız ilgi çektikten sonra ödemeler yaparsınız yani reklamınızla ilgilenmeyen insanlar için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Unutmayın Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi ve Google’dan sonra gelen en büyük arama motoru özelliği bulunan Youtube’da reklam vermek istemez misiniz?

YouTube Reklamlarının Avantajı Nelerdir?

YouTube reklamları tıpkı TV reklamları gibidir ama tek bir farkla YouTube reklamı vermenize neden olan şey eğer insanlar videoyu izlerken reklamınızı tıklamaz veya 30 saniye reklamınızı izlemezlerse YouTube sizden para talep etmemektedir.

Youtube Reklamlarında insanlar 5 saniye bekledikten sonra reklamınızı geçmek isteyebilirler bu şekilde reklamı geç dediklerinde her hangi bir ödemeyi sizden talep etmez. Eğer insanlar sizin videonuzu 30 saniye üzeri izlerlerse ödeme yaptığınız için Youtube reklamı için yapacağımız videonun uzunluğu da 30 saniye yukarısı olmaktadır. Bu bir avantajdır ve Gaziantep’de Youtube reklamları vererek sizde bilinen bir marka olabilirsiniz, tek yapmanız gereken Gazi yazılım iletişim sayfasına giderek bizlere ulaşmak.

Gaziantep’de mükemmel işler çıkartan Gazi Yazılım; İnteraktif reklam için sizlere destek ve hizmet vermektedir.

Gaziantep YouTube Reklamları 1
Gaziantep YouTube Reklamları 2
Tasarım
Gaziyazilim

Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merhaba sevgili Gaziyazılım ziyaretçileri; Bugün web tasarım‘ın neden önemli olduğunu ve web tasarım yaptıran firmaların avantajlarını anlatmak istiyoruz. Web tasarımı kısaca özetlemek gerekir ise; kurumunuzun veya sizin prestijinizi itibarınızı

Takip Edin

Email: info@baytronik.com
Telefon: 0551 598 5198