alexa
Web Tasarım Gaziantep SEO
seo ajansı

Google SEO Nedir?

SEO ingilizce bir terim olan ( Search Engine Optimization ) baş harflerinden oluşmaktadır. Biz buna Arama Motoru Optimizasyon diyoruz. Gaziantep SEO kabaca tarif etmek gerekirse Arama motorlarında üst sıralara çıkmanıza yarayan tamamen planlama ve projelerle rakipleri geride bırakma sanattır diyebiliriz. Çünkü üst sıralara çıktıkça ürünlerinizi milyonlara tanıtabilir veya hizmet kapasitenizi dışarılara çıkartabilirsiniz.

Günümüzde İnternet kullanıcıların %85′si Arama motorlarını kullanmaktadır. Geriye kalan %15′si ise direk web sitelerine girmektedir.

İnternet’te arama yapanlarının özellikle Gaziantep bölgesinde %75′si çıkan sonuçlarda ilk 3 sıradaki web sitelerine giriş yapmaktalar. Yani ilk 3 sıra önemli çünkü firmaların kaderini belirleyen ilk 3 sıra diyebiliriz.

Gaziantep SEO’da Aman Dikkat!

Hiç bir Gaziantep SEO uzmanı ben SEO uzmanıyım demez. Çünkü bilir ki Google ve diğer arama motorlarının sıralama algoritmaları daima gizlidir. Hangi sitenin hangi konumunda olması gerektiğine yapay zekaya sahip arama motorları karar verir. Google algoritmaları ile ilgili çalışmalar yapmayan bir insan size gelerek tabiri caizse “Abi merak etme 2 günde ilk sıradasın” diyebilir bu sadece yanıltmadır. Çünkü hiç bir SEO uzmanı 2 günde web sitelerini zirveye çıkartamaz.

Biz Gaziantep SEO Ajansı olarak hiç bir şekilde müşterimizi mağdur etmeden en doğru SEO taktikleri ve Stratejileri ile sektöründe lider bir firma olmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha çok çöp siteye dönüşecektir ki siteniz Google gibi büyük bir İnternet devinden uyarı alırsanız bir daha sitenizi lider bir konumda göremezsiniz. Bunun için sözleşmeli SEO’cularla çalışın. Sizde hak ettiğiniz konumda olun siteniz güvende olsun.

Gaziantep SEO Ajansı Olarak Nasıl Yaparız SEO’yu?

gaziantep seo

1- SEO uygulanacak site analiz edilir.
2-SEO uygulanacak sitede yapısal olarak tehtit oluşturacak veriler var ise düzeltilir.
3-SEO optimizasyonu için gerekli kelime analizleri yapılır.
4-Kelime analizlerine göre stratejiler oluşturulur.
5-Dünya’daki onlarca arama motoruna kayıt edilir.
6-İş sektörüne göre rehber ve ilan sitelerine kayıt edilir.
7-Anlaşmalı çalıştığımız Türkiye’nin sayılı Web dizinlerine eklenir.
8-NET 2 hafta yoğun bir şekilde SEO çalışması tekrarlanır.
9-SEO çalışmasının geri takip yapılarak başarı müşterilerimizin bir dosya içinde analiz raporu şeklinde olur.

Arama Terimleri; Gaziantep SEO Ajansı, Gaziantep SEO Hizmeti, Gaziantep Google Reklamı, Gaziantep Google SEO

Bu yazı yardımcı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
×