Marka Tescil

Gaziantep marka tescili hizmeti ile profesyonel anlamda isminizi, logonuzu, web sitenizi koruma altına alın. Günümüzde firmaların yaptığı en büyük hata marka ve patent almamaları sonucunda büyük zararlar ile karşılaşmaktadır. Buna örnek olarak web site çalışmaları gerçekleştirdiğinizde sizden önce markasını tescil eden kişiler sitenizi mahkeme yolu ile elinizden alabilir.

gaziantep marka tescili

Gaziantep Marka Tescili İşlemleri

Günümüzde bir çok taklit ürün ve marka bulunmaktadır. Hatta bizim taklitlerimiz bile var, bu gibi sorunların önüne geçmek için fikrinizi, markanızı, logonuzu, hatta web sitenizi tescilleme işlemini yapmanız gerekmektedir. Gaziantep marka tescili hizmetimiz ile firmanızı koruma altına alabilirsiniz.

İşletmenizin ürünlerini, işletmenizin markasını tam kapsamlı bir şekilde koruyoruz. Marka tescili işlemleri genellikle 7 ay sürmektedir ve ilk önce markanızın araştırılması gerçekleşir. Her hangi bir kusur olmadığı sürece ortalama 7 ay içerisinde marka tescil belgeleriniz elinize ulaşır.

Her sektörün ve her ürünün bir marka sınıfı vardır. Biz dijital pazarlama ajansı olarak bu sınıfı tespit edip sizi markanız ile ilgili tüm aşamaları tarafımızdan gerçekleştiririz. Böylelikle sizin tek yapmanız gereken belgeleri imzalayıp, patent işleminin onaylanmasını beklemek.

Marka tescil işleminin yanında ayrıca patent işlemleri ve ISO belgeleri ile patent konusunda tüm alanlarda size genç ve dinamik ekibimiz ile yardımcı olacağız. Böylelikle Gaziantep’de aradığınız tüm patent işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca .com.tr almak istediğinizde marka tescili yaptırmanız lazım ama endişe etmeyin .com.tr almak istediğinizde markanızı tescil başvurusu yapıyoruz ve aynı gün .com.tr isminizi satın alabilirsiniz.

.com.tr alan adınızı aldıktan sonra web tasarım ihtiyacınız da firmamız tarafından karşılanır, ayrıca Google çalışmaları yaparak markanızı üst sıralara taşıyoruz.

Gaziantep Patent Firması olarak bizim bize hemen 0551 598 5198 numaramızdan WhatsApp üzerinden dilerseniz arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca info@baytronik.com adresimize mail gönderebilirsiniz.

Bu yazı yardımcı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]