G A Z I Y A Z L M

Yükleniyor

Gaziantep kurumsal web tasarım alanında hizmet veren Gazi yazılım, kurumsal web tasarım alanında başarılı projelere imza atmaktadır. Sadece web tasarım üzerine değil aynı zamanda dinamik çalışan, sorun çıkartmayan, modern ve mobil uyumlu site tasarımları üretmektedir.

Web tasarım bizim için sadece bir tasarım değil, aynı zamanda sonuç odaklı gelir kaynağıdır. Çünkü siteniz basit ve zor bir yapıya sahip olduğunda gelen ziyaretçiler sitenizi çok çabuk terk etmektedir. Hızlı bir siteniz yoksa, basitse, sık sık sorun çıkartıyorsa haliyle siteniz sizi ve işinizi yansıtmayacağı için gelen ziyaretçi de siteyi aynı dakika terk edecektir.

gaziantep kurumsal web tasarım

Gaziantep Kurumsal Web Tasarımı

Günümüzde web tasarımın önemi her geçen gün artmaktadır, çünkü İnternet’den yapılan alış veriş (e-ticaret) her geçen gün büyümektedir. Ayrıca insanlar artık internet de geçirdikleri zaman çok fazladır. Sırf bu yüzden bile internet sitesi yaptırmanız daha fazla müşteriye ulaşmanız anlamına gelmektedir. Gaziantep kurumsal web tasarım hizmetimiz ile markanızı en iyi yansıtan web sitesi tasarımları yapmaktayız. Böylelikle müşterilerinize vereceğiniz mesajı doğru bir şekilde verebilirsiniz.

Gazi yazılım web tasarım trendlerini yakından takip ederek kurumsal sitenizi sorunsuzca ve modern bir şekilde oluşturacak bilgi ve birikime sahiptir. Profesyonel grafik tasarımlı sitelere sahip olmanız, markanızı müşterilerinize en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanır.

Mobil Uyumlu Web site Tasarımları

Mobil uyumlu ve yönetimi kolay siteler Google gözünde başarılı tasarımlardır ve ayrıca diğer sitelere göre daha çok sevmektedir. Bunun nedeni günümüzde çok fazla mobil aramalar yapılmaktadır ve mobil uyumlu web siteler ön planda olarak daha fazla müşteri kapmaktadır. Ayrıca son güncellemeleri ile birlikte Google mobile ağırlık vermektedir. Her kurumsal web tasarım ajansı buna önem vermekte ve bu doğrultuda siteleri tasarlamaktadır.

Kurumsal Sitenin Diğer Sitelere Göre Önemi

Kurumsal web siteleri diğer sitelere göre bir çok önemi vardır. Bunların en başında hiç şüphesiz markanızın adı ve logosudur. Çünkü sitenizi ziyaret eden insanlar sizin kurumsal bir firma olduğunuzun imajı başarılı bir şekilde verilmediğinde genelde rakip sitelerinize yönelirler. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak adına sizi ve işinizi yansıtan web tasarımlar olmak zorundadır. Ayrıca son zamanlarda çıkan web site paketleri gibi saçma bir terim oluşmuştur bu gibi siteler zararlı yapılara sahip olmakla birlikte markanızı kirletecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden size özel tasarımlar yapılmalı ve bu tasarımlar web yazılımı ile beslenerek yönetilebilir olmalıdır.

gaziantep web tasarım

Gaziantep’in 1 Numaralı Kurumsal Site Tasarımcısıyız!

Gaziantep kurumsal web tasarım hizmetimizi vererek markaları oluşturuyoruz ve onlara site tasarımı konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İşinizi kolaylaştıran yapının yanında 7 gün 24 saat çalışan sanal işletmenizi oluşturuyoruz. Bu sitede kullanılan görsel ve yazılar size özgün olmakla birlikte, sitenizi ziyaret eden insanların aradıklarını kolayca bulmalarına yardımcı olan modüller ile birlikte gelmektedir.

Kurumsal Sitenizi Nasıl Oluşturuyoruz?

Gaziantep kurumsal web tasarım üzerine hizmet almayı düşündüğünüz de bir takim ön işlemler gerçekleştiriyoruz. Bunları aşağıda liste olarak paylaşmayı uygun görüyoruz. Çünkü biz şeffaf çalışma prensibi olan bir ajansız.

Aşağıdaki adımlarla profesyonel bir site oluşturmamıza yardımcı olursunuz. Böylelikle yapılan iş içinize siner ve bölgenizde özellikle sektörünüz de taktir kazanmanıza neden olur.

1- Bilgilendirme

Bize işiniz ile gereken tüm bilgileri vermelisiniz. Yani size ” nasıl bir site istiyorsunuz ” diye sorduğumuz da bize işinizi tam anlamı ile anlatmalısın, bunu zaten sizin ile tanıştığımız da sormak istediklerimizi zaten soracağız ama en önemli sorumuz ” nasıl bir sitenizin olmasını isterseniz ” sorusudur. Bu alanda siteniz için bir fiyat çıkartırız ve size sunarız. Bunun dışında hazır kurumsal web site paketlerimiz bulunmamaktadır.

2 – Tasarım Süreci

Bu süreçte bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda işinize en yarayacak web siteleri tasarlarız. Bu web tasarım sürecinde markanızı ön plana çıkartacak ve siteye giren insanların sitede daha çok vakit geçirmesini sağlayacak ve sizin ile iletişime geçmesini sağlayacak kurumsal tasarımlar yaratırız.

3- Kodlama Süreci

Site tasarımı bittikten sonra, bunu yönetilebilir bir yapıya kazandırmamız gerek web yazılım uzmanlarımız sizin beğendiğiniz tasarımı koda dökerek sizin daha sonra site üzerinde işlem yapmanızı haber, blog, resim, sayfa, tasarım üzerinde oynama gibi bir çok fonksiyon kazandırırlar. Bu kodlama süreci genellikle 5-10 gün arası sürmektedir. Yapılan kodlama Google tarafından sevilen ve önerilen yapıda olmaktadır.

4- Test Süreci

Kurumsal sitenizi oluşturduktan sonra yayınlamaktan önce 2 gün bir test süreci gerçekleşir ve böylelikle sitenizde oluşacak hatalara erkenden çözüm üretip eksikliklerini son kez kontrolunu sağlarız. Böylelikle hiç bir hata payı bırakmadan son sürece geçeriz

5- Yayınlama

Her hangi bir sorun gözükmediğine kanaat getirdiğimizde sitenizi yayın alırız böylelikle web siteniz sorunsuzca herkes tarafından görüntülenebilir. Tüm bu süreç maksimum 10 gün sürmektedir. Tüm bu süreçte müşterilerimize gerekli eğitimler verilir. Sorunsuzca anahtar teslim web sitesi yapılmış olur.

Gaziantep Kurumsal Web Tasarım ile İlgili Sorulanlar

Gaziantep’in en iyi kurumsal web tasarımcısı olarak bize müşterilerimizin işe başlamadan önce sordukları genel soruları sizin ile paylaşmak istiyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal web tasarım işletmenizi ve kurumsal firmanızı internet ortamında taşımanıza olanak veren tasarım ve kodlamadan oluşan bir web sitesi türüdür. Her firma için artık zorunlu olan web işleridir.

Kurumsal Web Tasarımı Aylık Ödemeli mi?

Kurumsal web sitenizi yaptığımızda tek seferlik bir kez ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Yaptığımız web sitesi tasarımı tamamen size ait olmaktadır sonraki süreçlerde sizden tasarım için her hangi bir ücret alınmamaktadır.

Hazır Tasarım mı? Yoksa Özel Web Tasarım mı?

Hazır web tasarımı kesinlikle önermiyoruz! çünkü bir sitede oluşan sorun tüm siteleri etkilemektedir. Ayrıca hazır paketli sitelerde özelleştirme yapamadığınız için Google üzerinde de bir çalışma yapamazsınız. Bu yüzden özel kurumsal web tasarımlar daha çok işinize yarayacaktır.

Web Sitemi Yönetebilecek miyim?

Evet, size yaptığımız kurumsal web tasarımını rahatlıkla kontrol (admin) panelinizden yönetimini yapacaksınız, istediğiniz haberi istediğiniz fotoğrafı veya videoyu kolaylıkla sitenizde yayınlayabileceksiniz.

Web Sitem Mobil Uyumlu mu?

Size yapacağımız kurumsal web siteniz tamamen ve %100 mobil uyumludur ayrıca mobil üzerinden de resimlerinizi yükleyebile

Gaziantep’de mükemmel işler çıkartan Gazi Yazılım; İnteraktif reklam için sizlere destek ve hizmet vermektedir.

Gaziantep Kurumsal Web Tasarım 1
Gaziantep Kurumsal Web Tasarım 2
Tasarım
Gaziyazilim

Web Tasarım Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merhaba sevgili Gaziyazılım ziyaretçileri; Bugün web tasarım‘ın neden önemli olduğunu ve web tasarım yaptıran firmaların avantajlarını anlatmak istiyoruz. Web tasarımı kısaca özetlemek gerekir ise; kurumunuzun veya sizin prestijinizi itibarınızı

Takip Edin

Email: info@baytronik.com
Telefon: 0551 598 5198